Ďakujem/e za včerajšie popoludnie, bol to zážitok.Niekoľko rokov posielam  ku vám svojich  klientov a vôbec to neľutujem,ste úžasná :-)...Mám s čím porovnávať, tak to píšem ako to je a skladám Vám týmto hlbokú úctu k vašim vedomostiam a múdrosti a pokore.
Eva Lindišová


Pripajam sa k nazoru Evky. Aj ked som bola medzi Vami prvy krat, bola som ohromena čo dokažete jednotlivo aj ako skupina pod múdrym vedenim tak úžasnej a skúsenej lektorky. Je to obdivuhodne a už sa teším na ďalsie stretnutie. - toto pokladajte za moju prihlašku na ďalšiu konštaláciu.
veľká vďaka za silny zážitok (ešte to budem predychavať niekoľko dní)☺
Jitka Halacova


Ďakujem za email , aj za krásne zhodnotenie od Evky za pondelkové konštelácie a plne súhlasím s Evkou, lebo Tvoje schopnosti Lidka, prístup a Tvoja charizma sú na vysokej úrovni a ja som veľmi vďačná za všetky konštelácie, ktoré som absolvovala u Teba , veľa priniesli do môjho života.


Marta Haviarová
Úplne súhlasím a som sama toho dôkazom... Baví ma psychológia, hľadám v nej odpovede na svoje problémy, ale dáko som sa nevedela posunúť z miesta... Až keď som spoznala Lydku, začal sa môj život meniť k lepšiemu. Ďakujem za Tvoju pomocnú ruku, ktorá ma vytiahla zo začarovaného kruhu. Teším sa na na vzácne chvíle s Tebou... Julka

Ahoj Lidka, patrí ti moje veľké ďakujem za konšteláciu, tiež všetkým ženám, ktoré mi pomáhali, som šťastná, včera sa mi narodil zdravý, krásny vnúčik Jakubko. Ďakujem a pekný deň Bibka